Sales Manager

Apply now

Sales Manager

Full-time · Remote

$800-1500

Привіт!

Ми шукаємо мотивованого і талановитого Sales Manager-а, що стане частиною нашої команди і допоможе нам продавати ефективніше, більше і дорожче 💸

Обовʼязки

1. Виконання повного циклу продажів, починаючи від першого контакту з проспектом і завершуючи початком співпраці (qualification → research → pitch → closing).

2. Керування і забезпечення ефективної роботи відділу продажів, що складається з Sales Manager-а, SDR-ів, а також включає Product Manager-ів та Tech Lead-ів з відділу Delivery.

3. Тісна взаємодія з відділом маркетингу на чолі з Marketing Manager-ом, спільна робота над розвитком конкурентної позиції компанії на ринку послуг.

4. Постійний аналіз та покращення ефективності процесу продажів, формулювання та валідація гіпотез, створення sales-матеріалів, тощо.

Вимоги

1. Вільна розмовна англійська з гарною вимовою (C1+).

2. Від 1 року комерційного досвіду в B2B продажах в сервісній (аутсорсній) IT-компанії. Досвід роботи зі складними експертними продажами довгого циклу.

3. Хороше розуміння принципів та інструментів сервісних B2B продажів та маркетингу. Розуміння воронки та етапів продажів.

4. Хороші навички ведення перемовин в рамках процесу продажів. Вміння вибудовувати експертні відносини з лідами. Вміння працювати з запереченнями.

5. Розуміння індустрії IT & Software Development та ринку створення SaaS застосунків.

6. Досвід роботи з Sales CRM системами та інструментами, як то PipeDrive/HubSpot тощо.

Ми пропонуємо

- Конкурентну компенсацію з регулярними переглядами та бонусною системою (%).

- Можливість працювати віддалено та в зручний для тебе час.

- Компенсацію навчання, літератури та англійської мови.

- 26 оплачуваних будніх днів відпустки та 20 днів оплачуваних лікарняних на рік.

Якщо тобі сподобалася вакансія і ти вважаєш, що зможеш впоратися з описаними обов’язками, сміливо залишай відгук і ми будемо раді познайомитися з тобою на інтерв’ю 👋