Due to COVID-19, we’re pausing applications for this job opening. Want a notification when we resume hiring?Notify me

Go Developer

Notify me

Go Developer

Привіт! Ми шукаємо мотивованого і талановитого Go Developer-а, що стане частиною нашої команди і допоможе створювати серверні частини нових та інноваційних продуктів.

Full-time

Як це буде?

- Ти будеш тісно співпрацювати з засновником продукту та командою продакт менеджменту, беручи участь у всіх обговореннях і рішеннях (тому англійська is a plus).

- Ти будеш частиною невеликої Scrum-команди з тижневими спрінтами, щоденними 15-хвилинними стендап-дзвінками і щотижневими планнінгами/демо/ретро та дзвінками з стейкхолдерами стартапу.

- Ти будеш працювати з чистим і якісним Go кодом, написаним дотримючись принципів [Clean Architecture](https://blog.cleancoder.com/uncle-bob/2012/08/13/the-clean-architecture.html). Звичайно, ідеального коду не буває, але ми над цим активно працюємо 😉

- Ти зможеш працювати у зручний тобі час, а також брати вихідний будь-коли на будь-яку тривалість і не страждати, якщо не виспався, втомився або просто не в настрої.

- Ти матимеш 26 оплачуваних будніх днів відпустки та 20 днів оплачуваних лікарняних на рік, а також вихідні в Українські державні свята.

Вимоги:

Ми готові співпрацювати як з досвідченими людьми з комерційним досвідом в Go, так і з кандидатами рівня Junior з досвідом використання Go в пет-проектах. 

Проекти, над якими ми зараз працюємо:

- AwayAway - сервіс, який, за допомогою машинного навчання, дозволяє у кілька кліків запланувати усе необхідне для подорожі - від купівлі авіаквитків до бронювання екскурсій.

- QuickCheckout - це нова система чекауту для власників онлайн-магазинів, яка полегшує процес оформлення замовлення мільйонам покупців з усього світу.

Відгукнутись

Якщо тебе зацікавила вакансія - відгукуйся, і ми обов’язково тобі відповімо!